Antonio Peregrino

DROGA KRZYŻOWA WĄTPIĄCEGO

s. 40

ISBN 978-83-60471-04-3

Format: 100 x 145 mm

Oprawa: miękka

 

Książka ta, to próba spierania się z atakami na wiarę i Kościół w oparciu o stacje Drogi Krzyżowej. Autor nie boi się trudnych i kontrowersyjnych pytań, a dialog wątpiącego i wierzącego jest głęboką dyskusją dotyczącą każdego z nas – szczególnie dzisiaj, gdy Kościół atakowany jest tak często.

.

Przeglądając fora internetowe, byłem często zaskoczony wieloma nieżyczliwymi opiniami na temat wiary i Kościoła. Były to słowa i opinie, które nigdy nie przyszłyby mi do głowy. Długo dojrzewało we mnie pragnienie, aby osobiście i na własny rachunek zmierzyć się z nimi.
Droga Krzyżowa to nabożeństwo pozwalające ludziom wierzącym spotkać się ze swoimi słabościami, towarzysząc Jezusowi w drodze na Golgotę. Dlaczego więc na takie zmagania nie zaprosić tych, którzy nam te słabości wytykają?
 

autor
 

Antonio Peregrino to pseudonim polskiego autora znanego z książki Sztuka dobrego życia - czyli jak rozsmakować się w codzienności. Książka - mimo iż była debiutem autora na polskim rynku wydawniczym - szybko stała się popularna i ceniona. Cytaty z Antonio Peregrino znaleźć można w internetowych blogach. Krótkie, ale zarazem głębokie refleksje trafiają zarówno do młodego czytelnika poszukującego swojej drogi życiowej, jak i do dojrzałych i starszych czytelników, którym te teksty stały się bliskie, i do których chętnie wracają.

 

Chciałbym kupić tę książkę! >>

 

Sprzedaż hurtowa>>

(c) MELES-DESIGN - projekt i opracowanie